< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Puzes kausā miniflorbolā labākie panākumi Ances komandai

Puzes kausā miniflorbolā labākie panākumi Ances komandai

2023-03-20, 11.28

Pēc divu gadu pārtraukuma Puzē organizēja “Puzes kausu florbolā”. Šogad tika spēlēts miniflorbols, vārtsarga vietā bija statisks vārtsarga imitators, kas florbola spēli padarīja daudz dinamiskāku, bija mazāk paužu.

Puzes kausam pieteicās četras komandas – divas no Puzes, pa vienai no Popes un Ances. Komandas savā starpā izspēlēja apļa turnīru, kā rezultātā tika noskaidrots vietu sadalījums “Puzes kausā miniflorbolā”.  

1. vietā komanda “Ance” (Mareks Izašars, Gvido Jansons, Krists Tinte, Kristiāns Tinte un Oskars Ozoliņš), 2. vietā “Pope” (Jānis Jāne, Edijs Teirmanis un Andis Butkevičs), 3. vietā “Blāzma” (Emīls Ekšteins, Muntis Čače, Edgars Mačtams un Ričards Čače).

Liels paldies Ventspils novada pašvaldībai par atbalstu “Puzes kausa florbolā” organizēšanā.

Puzes pagasta sporta darba organizators Arvis Anderšmits

Arvja Anderšmita foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm