< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

KULTŪRAS NAMS

Kontaktinformācija:

Adrese; “Kultūras nams”,Blāzma, Puzes pag., Ventspils nov., LV-3613,

y

vadītāja Iveta Pete,
tālr. 27809617,
e-pasts: [email protected]

Puzes kultūras nama ēka ir uzcelta 1979. gadā. Ēka ir piebūvēta klāt Puzes pamatskolai. Zāle tiek izmantota gan kultūras pasākumiem, gan pagasta un skolas sporta nodarbībām. Dienā zālē notiek sporta stundas, vakaros tā tiek izmantota treniņu nodarbībām  pieaugušajiem un  bērniem, savukārt sestdienās un svētdienās tur notiek kultūras nama rīkotie pasākumi. Zālē ir 400 sēdvietas. Kultūras pasākumiem tiek izmantota arī foajē telpa. 2. stāvā ir izvietota pagasta bibliotēka, mazā zālīte, kultūras darbinieka kabinets, bērnu un jauniešu centrs “Avots”.

Amatierkolektīvi

Fokloras kopa “SĪTAVA”. Kolektīva vadītāja Lienīte Čače. Darbojas no 1987. gada. Aktīvi koncertē pagasta rīkotajos pasākumos un arī novadā. Vairākkārt piedalījusies folkoras festivālā Baltika. Kolektīvs ir koncertējis Vācijā. Skatēs vienmēr piedalījies un ieguvis augstu novērtējumu – 1 vai 2 pakāpes diplomus. Kolektīvā darbojas 12 dalībnieki.
Nodarbības otrdien no 18.30 līdz 20.30.

Sieviešu vokālais ansamblis “MEŽAROZE”. Kolektīva vadītāja Lienīte Čače. Darbojas no 1977. gada, kolektīvā dzied 9 dalībnieces. Ansamblim ir bagāta skatuves pieredze, stabili un augsti sasniegumi skatēs – 1 un 2 pakāpes diplomi. Regulāri ansamblis ir ticis izvirzīts zonas vokālo ansambļu skatēm. Ansamblis ir apguvis vairākas dziesmu programmas un var uzstāties dažādos pasākumos. Katru gadu, rudens pusē ansamblis aicina pie sevis draugus uz kopēju sadziedāšanās koncertu.
Nodarbības trešdien no 16.00 līdz 18.00.

Vokālais ansamblis “PA ĪSTAM”. Kolektīva vadītāja Lienīte Čače. Darbojas no 2007. gada. Kolektīvā dzied trīs dalībnieces ģitārista pavadījumā. Apgūts daudzveidīgs repertuārs, piedalījušies skatēs un iegūti 1 pakāpes diplomi. Kolektīvs koncertē novada dažādos kultūras namos, un arī ārpus novada.
Nodarbības pirmdien no 20.30 līdz 22.00.
Amatierteātra kolektīvs “Un tā tāļāk”. Vadītāja Iveta Pete. Darbojas no 2014. gada 23. janvāra. Dalībnieku skaits 11.
Nodarbības trešdien no  18.00 līdz 20.00.

Kultūras nama pakalpojumu izcenojumi

Lielā zāle (līdz 400 m2) 11,48 eiro/h bez PVN.
Mazā zāle (līdz 200 m2) 7,21 eiro/h bez PVN.
Mazā zāle – foajē (līdz 100 m2) 4,85 eiro/h bez PVN.Nomājot vienā iestādē divas vai vairākas iznomājamās platības vienlaicīgi, tiek piemērota 11% atlaide.
Nomājot telpas bērnu un jauniešu interešu izglītības organizētām nometnēm, tiek piemērota 40% telpu nomas atlaide.
Nomājot telpas organizācijām, kurām piešķirts sabiedriskā labuma statuss, tiek piemērota 60% atlaide.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm