< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Vārvē īsteno projektu “Kurzemes stāstnieks”

Stāstu stāstīšana un klausīšanās ir viena no senākajām cilvēka pamatvajadzībām, kas kalpo gan pasaules izzināšanai, gan sava radošuma apliecināšanai. It bieži dzīvē vērojam, ka vienu cilvēku stāstītajā klausāmies ar interesi, bet citu stāstījums nepiesaista uzmanību. Kādi ir stāstnieka prasmju noslēpumi un kā sagatavot bērnus stāstnieku konkursam, varēs uzzināt 20. augustā, kad “Sporta un kultūras centrā “Zūras”” norisināsies folkloristes Māras Mellēnas vadītie kursi “Stāsti un stāstītprasme”. Kursi tiek finansēti no “Latvijas Valsts mežu” atbalstītās Kurzemes kultūras programmas. Dalībnieki saņems Valsts izglītības satura centra kursu apliecības. Interesentiem jāpiesakās līdz 29. jūnijam, zvanot pa telefonu 22018760 vai rakstot uz e-pastu [email protected]