< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Notiks Puzes kauss miniflorbolā

Notiks Puzes kauss miniflorbolā

2023-03-08, 09.28

18. martā plkst. 11 Puzes sporta zālē sāksies Puzes kauss miniflorbolā ar mērķi popularizēt un attīstīt šo sporta veidu Puzes pagastā un visā Ventspils novadā. Pasākumā var piedalīties ne tikai vietējās, bet arī viesu komandas. Sacensības vadīs Puzes sporta darba organizators Arvis Anderšmits. Pieteikšanās pie viņa miniflorbola mačam notiks līdz 16. martam.

NOLIKUMS

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm