< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ventspils novada skolu tautas bumbas turnīrs

Ventspils novada skolu tautas bumbas turnīrs

2022-12-05, 14.49

Ugāles vidusskolas sporta centrā 25. novembrī notika Ventspils novada skolu tautas bumbas turnīrs, kurā piedalījās Užavas pamatskola, Piltenes pamatskola, Puzes pamatskola, Zūru pamatskola, Tārgales pamatskola un Ugāles vidusskola. Bija jūtama pozitīva atmosfēra, valdīja draudzības princips un galvenais mērķis bija klašu sadarbības veicināšana, tomēr nenoliedzami bija jūtams arī sacensību gars, cīņas spars par to, kurš iegūs godalgotās vietas.

1. vietu ieguva Puzes pamatskola, 2. vietā ierindojās Zūru pamatskola, bet 3. vietu izcīnīja Tārgales pamatskola. Paldies visiem skolēniem un sporta skolotājiem par piedalīšanos, novēlam būt vienmēr aktīviem un sportiskiem!

Ugāles vidusskolas sporta skolotāja Zanda Blumfelde

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm