< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicinām uz publisko diskusiju par Puzes ezera apsaimniekošanas plānu

Aicinām uz publisko diskusiju par Puzes ezera apsaimniekošanas plānu

2022-11-07, 08.07

Iesaistoties projektā “Ezeru pārvaldība un apsaimniekošana Kurzemē un Ziemeļlietuvā”/LIVE LAKE, Ventspils novada pašvaldība ir uzsākusi Puzes ezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumu izstrādi, kas dos iespēju uzlabot ezera pārvaldību, nodrošinot bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos, ūdens kvalitātes nepasliktināšanos un interešu saskaņotību. Ekspluatācijas noteikumu izstrādi veic SIA “Saldūdeņu risinājumi”.

Par ekspluatācijas noteikumu izstrādes šī brīža rezultātiem, secinājumiem, ierosinājumiem interesenti tiek aicināti uz diskusiju 22.11.2022. plkst. 18:00 Puzes kultūras namā.

Projekts “Ezeru pārvaldība un apsaimniekošana Kurzemē un Ziemeļlietuvā” (akronīms – LIVE LAKE, Nr.LLI-449) tiek īstenots Interreg Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam ietvaros no 01.03.2021.–28.02.2023 un tā mērķis ir uzlabot ezeru resursu apsaimniekošanu un pārvaldību. Ventspils novada pašvaldība projekta gaitā veic Usmas un Puzes ezera ekspluatācijas noteikumu izstrādi, kā arī ir iegādājusies niedru pļāvēju ar aprīkojumu, kas tiek veiksmīgi izmantots niedru pļaušanas darbiem Usmas ezerā.
Projekta kopējās izmaksas ir 56 338,62 eiro, projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ir 47 887,82 eiro.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm