< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Trīs pagastos remontē izglītības iestādes

Vairākos pagastos tagad notiek būvniecības darbi. Tie tiek savlaicīgi plānoti, katru gadu nolemjot, kuru objektu remontēt, lai varētu pašvaldības budžetā paredzēt nepieciešamos līdzekļus.

Užavā SIA “Emel” darbinieki remontē pamatskolas kāpnes un tualetes telpas. Darbus paredzēts pabeigt līdz 21. jūnijam, tie izmaksās 19 996,32 eiro. Savukārt Puzes pamatskolai SIA “HB Service” maina jumtu, izmaksas ir 53 643,53 eiro, termiņš – 30. augusts, bet, visticamāk, jumts būs uzklāts ātrāk. Vārves pagasta “Rozītēs”, kur atrodas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” filiāle, SIA “Samrodes” darbinieki veic remontdarbus pagalmā (summa – 67 749,47 eiro). Tos iecerēts pabeigt līdz 5. augustam.