< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicina pieteikties jauno mākslinieku radošo darbnīcu dienās

Kas? Ventspils novada jauno mākslinieku radošo darbnīcu dienas VNJMPA.
Kur? Ventspils novada, Puzes pagasta Stiklos, “Annahites pils” dārzā.
Kad? 2020. gada 7. un 8.augustā
“VNJMPA” ir divu dienu garš radošo darbnīcu pasākums Ventspils novada, Puzes pagasta Stiklos, “Annahites pils” dārzā, kura laikā jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem būs iespēja izveidot āra instalāciju izstādi, savienojot tādas kultūras virzienus kā literatūra, māksla, mūzika un foto/video, kas raksturotu Annahites pili, akcentētu tās kultūrvēsturisko nozīmi novadā un popularizētu to kā tūrisma objektu. Šajās dienās jauniešiem tiks pasniegtas dažādas izglītojošos nodarbības ar attiecīgo jomu mentoriem, kuri visa projekta laikā palīdzēs jauniešiem viņu ideju realizēšanā. Caur BJC “Avots” un organizatoru sagatavotajām aktivitātēm jaunieši starplaikos starp apmācībām un praktisko darbu un vakara gaitā varēs smelties iedvesmu un radīt sasaisti ar Annahites pili un pašu Stiklu ciematu. Pasākums tiek īstenots “Jaunietis darbībā 2020” projekta ietvaros.
Plašāku informāciju par pasākumu atradīsi BJC “Avots” facebook.com lapā un pasākuma mājaslapā: https://vnjmpa2020.wixsite.com/vnjmp

Pieteikšanās noteikumi:
1. Pieteikšanās anketa – ej.uz/vnjmp
2. Izvēlies pārstāvošo kultūras novirzienu: māksla, mūzika, literatūra, foto/video;
3. Reģistrējies pasākumam*;
4. Pēc reģistrācijas pasākumam un apstiprinājuma e-pasta saņemšanas, iesūti 2-5 savus labākos darbus attiecīgajā jomā uz e-pastu: [email protected].
Tas nepieciešams, jo katrai kultūras jomai tiks izvēlēti 5 dalībnieki.
Pieteikšanās līdz 2020. gada 15. jūlijam.

Jautājumu gadījumā raksti uz: [email protected]
*Pieteikšanās no 18 gadu vecuma!