< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Turpinās novada Attīstības programmas izstrāde

Ventspils novada pašvaldība informē, ka turpinās Ventspils novada jaunās attīstības programmas 2020.–2026. gadam (turpmāk – Attīstības programma) izstrāde. Attīstības programmas projekta redakcijas izstrādes posmā tika veikta iedzīvotāju un uzņēmēju aptauja, lai noskaidrotu jūsu viedokli par novada attīstības turpmākajām iespējām, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem, kā arī, lai sagatavotu priekšlikumus Attīstības programmas izstrādei. Paldies visiem, kas piedalījās aptaujas anketu aizpildīšanā.
Attīstības programmas izstrādes ietvaros tika organizētas četras tematiskās darba grupas, kuru mērķis bija izvērtēt pašreizējo situāciju dažādās jomās, kas ticis pašvaldībā īstenots pēdējo septiņu gadu laikā, kā arī, kas un kā būtu jāmaina tuvākajā nākotnē. Paldies visiem, kas piedalījās tematiskajās darba grupās.
Tematisko darba grupu izstrādes ietvaros tika nolemts turpināt iedzīvotāju aptauju, jo Ventspils novada pašvaldībai ir svarīga Jūsu aktīva līdzdalība, lai kopīgi plānotu novada attīstību.
LAIPNI AICINĀTI VISI NOVADA IEDZĪVOTĀJI, KAS VĒL NAV AIZPILDĪJUŠI APTAUJAS ANKETU PIEDALĪTIES APTAUJAS ANKETAS AIZPILDĪŠANĀ LĪDZ 2019. GADA 31. JŪLIJAM.
APTAUJAS ANKETA