< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicina piedalīties akcijā “Tako Kurzemē!”

Kurzemes plānošanas reģions uzsācis akciju aktīvākam dzīvesveidam #takoKurzemē. Tās mērķis ir veicināt visus iedzīvotājus iet dabā, iepazīt dabas takas un takot Kurzemē, kā arī dalīties ar savām bildēm un iespaidiem sociālajos tīklos – Facebook, Instagram vai Draugiem.lv, izmantojot tēmturi (tagu) #takoKurzemē. Reizi nedēļā tiks izraudzīts viens laimīgais, kas saņems īpašu balvu no projekta “Dabas tūrisms visiem” – somu ar takošanai noderīgu inventāru. Akcija ilgs visu vasaru, un tās laikā ceļotāji ir aicināti takot arī Lietuvas takās, šajā gadījumā lietojot tēmturi #takaisperLietuvą. Balvu ieguvēji katru nedēļu tiks izziņoti Kurzemes plānošanas reģiona Facebook profilā un mājaslapā www.kurzemesregions.lv, daloties ar uzvarētāja bildēm. Akcijas dalībniekiem sociālajos tīklos aicināti publicēt vienkāršas, ikdienišķas, ģimeniskas bildes ar takošanas piedzīvojumiem un skaistus dabas skatus. Informācijai par Kurzemes un Ziemeļlietuvas takām aicinām izmantot arī jauno dabas taku ceļvedi, kas ietver informāciju par vairāk nekā 80 dabas takām un ir pieejams visos Kurzemes novadu Tūrisma informācijas centros. Ceļvedī ar zaļu krāsu ir izceltas takas, kas pilnībā vai daļēji pieejamas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, senioriem un vecākiem, kas ceļo ar bērnu ratiņiem.